סדנת מנהלים

סדנת המנהלים היא היהלום שבכתר.

הסדנה, המיועדת לכלל מנהלי המשמרת והמנהלים במסעדה, פותחה לאחר ניסיון רב בעבודה בפלור ועם לקוחות שונים בעולם המסעדנות, והיא שואבת רבות מיסודות האימון האישי. ככזאת, היא הותאמה באופן מושלם למנהלים בענף המסעדנות: הסדנה שלנו חווייתית, דינמית ומעצימה.

אנחנו מאמינים שמנהל טוב חייב להיות גם מנהיג. כזה היודע להוביל את אנשיו לעבר מטרה משותפת, להשתמש בכריזמה האישית שלו ובביטחון העצמי על מנת להשפיע על עובדיו לבצע את המשימות בצורה המיטבית, ולשמש כדוגמה ומופת.

לשם כך עליו לדעת ליצור חיבור רגשי עם העובדים, לזהות ולפעול למען צרכיהם, לראות את התמונה הכוללת ועם זאת להתמקד בפרטים הקטנים. וכל זה כמובן, תחת קצב העבודה המסחרר המאפיין את עסקי הקולינריה.

מנהלי המשמרת מקבלים לידם סמכויות רבות, שהרבה פעמים אינם בטוחים איך בדיוק להשתמש בהן. מנהלים רבים צומחים מתוך צוות השירות ומוצאים את עצמם "בצד השני" – נדרשים לנהל ולהוביל את אלו שלפני רגע היו באותה המשבצת. רובם נכנסים לתפקיד ללא כל הכשרה ניהולית פורמלית, ואת הכלים הם רוכשים "על הדרך". 

סדנת המנהלים מספקת ארגז כלים מעשי לניהול נבון ועוצמתי יותר. ארגז הכלים שלנו נולד מתוך שילוב שבין עולם הניהול לעולם האימון ההתנהגותי, מתוך הנחת היסוד שמנהל הוא בראש ובראשונה אדם עם מבנה אישיות ייחודי ודפוסי התנהגות אישיים. 

סדנת המנהלים שלנו תסייע למנהל המתחיל או הוותיק להגדיר ולאפיין את סגנון הניהול שלו, כך שיוכל להוביל את העסק להצלחה.

בסדנה נעסוק, בין היתר, בנושאים הבאים:

  • מהו ניהול ומהם תפקידי המנהל
  • דפוסי התנהגות ניהוליים
  • מישוב עובד ככלי ניהולי
  • הערכת ביצועים וכלי מדידת עובדים
  • ניהול והנעת עובדים
  • טיפול בתלונות לקוח וקונפליקטים ניהוליים

רוצים לקדם עובדים מבפנים שעוד לא "אפויים" עד הסוף? צרפו אותם לסדנה בתור נקודת ההתחלה בתהליך.

צריך
הכוונה?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:    קידום ושיווק באינטרנט קידום ושיווק באינטרנט