יועצים למסעדות

מחפשים יועצים למסעדות ? סימן שאתם עומדים רגע לפני הגשת חלום ומתכננים את פתיחת המסעדה האולטימטיבית, מסעדה אשר תייצג בצורה נכונה וברורה את החזון הקולינרי שלכם. אם בחרתם להשתמש בייעוץ למסעדות מגורם חיצוני בשלב התכנון וטרם הפתיחה הרי שעשיתם מהלך חכם אשר יחסוך לכם הרבה זמן והוצאות. מנגד, במידה והעסק שלכם כבר עובד ונתקל בקשיים או דורש שיפור וייעול הרי שעדיין לא מאוחר מדי להביא יועץ חיצוני. אמנם ברגע שהמסעדה כבר עובדת יהיה מעט קשה יותר להטמיע נהלי עבודה חדשים ולבנות את המבנה הארגוני מן היסוד – אך לא מדובר במשימה בלתי אפשרית.

פורטי – יועצים למסעדות

אם התחלתם להסתובב בחוגים הנכונים הקשורים לעולם הקולינרי בוודאי שמעתם על מספר יועצים בתחום המסעדנות והמזון אשר יכולים לסייע לכם להרים את העסק לגבהים חדשים. כיצד תבחרו את נותן השירות הנכון ביותר עבורכם ?

  • המלצות – פנו אל בעלי עסקים הנמצאים בנישה שלכם ובקשו המלצות על יועצים טובים. חשוב כי יהיה מדובר באנשים אשר אתם סומכים על דעתם, אך לא יזיק לשמוע גם את דעתם של אנשים שאינם מקורבים אליכם.
  • כימיה – קיבעו פגישה עם מספר יועצים ובדקו עם מי מהם נוצרת כימיה טובה אשר תאפשר לכם לעבוד כתף אל כתף לאורך זמן.
  • הבנה – חשוב כי היועץ יבין אתכם בצורה נכונה ומעמיקה ולא ינסה להכניס את העסק שלכם לתבנית מוכנה מראש. על היועץ לגלות גמישות ולספק פתרונות המותאמים אישית לכל לקוח.
  • זמינות – אתם עשויים להזדקק ליועץ בשעות לא צפויות ובתדירות גבוהה בעיקר בתחילת התהליך. חשוב לוודא כי הוא מציע זמינות מלאה עבורכם.

על מנת לקבל ייעוץ איכותי ומקצועי אשר עומד בהצלחה בכל הנקודות הנ"ל פנו כעת אל פורטי.

יועצים למסעדות משמשים דוגמא בדרך להצלחה

בנוסף לייעוץ אותו אנו מעניקים, פורטי ישמחו להעניק לכל מנהל תהליך קואצ'ינג וליווי אישי אשר יפיק ממנו את המרב. על ידי שימוש דוגמא לעובדים, שיפור התקשורת, סבלנות, פתיחות למידע חדש והסתכלות על התמונה הרחבה ניתן להפוך למנהל של עסק משגשג המעסיק עובדים מרוצים אשר נותנים מעצמם את המקסימום.

יועצים למסעדות - פורטי ומרקין

צריך
הכוונה?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:    קידום ושיווק באינטרנט קידום ושיווק באינטרנט