הדרכת מכירות

הדרכת מכירות היא אולי איננה הדבר הראשון אותו חשבתם להביא למסעדה שלכם, אבל אולי כדאי שתחשבו שוב. ממש בדומה לחנות כך גם למסעדה שלכם מגיעים אנשים על מנת להתרשם מן המצרים הנמכרים. אתם יכולים לאפשר להם לבחור בכוחות עצמם את המוצרים אשר תפסו להם את העין ולהיות פאסיביים לכל אורך הזמן – או שתוכלו לכוון אותם למקום הנכון יותר עבורם ועבורכם.

אם תמליצו על מנות טעימות יותר אשר לרוב גם יהיו יקרות יותר, תציעו לרכוש מוצרים משלימים כמו קינוחים ואלכוהול, תעלו את שביעות הרצון של הלקוח מן הארוחה, תגדילו את הסכום שהשולחן משלם ובמילים אחרות – הרי שתבצעו מכירה בלי שכלל תשימו לב לכך.

הדרכת מכירות – לא מה שחשבתם

לנושא המכירות תמיד יש קונוטציה שלילית בעיקר כשמדברים על המושג הזה בארץ. הדבר הראשון שעולה לראש הוא אגרסיביות וניסיון "לדחוף" בכוח מוצרים כלשהם, תוך שהלקוח מנסה לברוח ואיש המכירות רודף אחריו עד קצה החנות. המקרה המתואר הינו סוג המכירה הלא מקצועי והבריוני ממנו אנו מנסים להימנע במידת האפשר.

יש לזכור כי מכירה איכותית היא מכירה אשר לא נותנת תחושה כי "מוכרים" לך משהו – אלא חוויה קצרה במהלכה המוכר הבין את הצרכים שלך וכיוון אותך בעדינות אל המקום הנכון הן עבורך והן עבורו. הדרכת מכירות למלצרים תאפשר להם :

  • להגיע עם ביטחון רב יותר לכל שולחן, להוביל את חווית האירוח ולקחת אחריות על הנעשה
  • לתזמן נכון את השאלות וההצעות, להציע בזמן הנכון את היין ולדעת למי מבני הזוג לפנות וכיצד לפנות אליו על מנת להגדיל את סיכויי המכירה
  • לגלות ידע מעמיק הן בתפריט האוכל והן באלכוהול. ידע זה יוצר אמון והקשבה מצד הלקוח, כך שבעת ההצעה לרכוש מנות נוספות הלקוח יהיה פתוח יותר להצעה.

פורטי – הדרכת מכירות מקצועית

לא פעם המוח מתעתע בנו ואנו לא בוחנים דברים בצורה אובייקטיבית. במידה ונדע להפוך את החווית השירות ולשפר את חווית הלקוח לכל אורך הארוחה – אנו נגרום לכל מנת אוכל להיות טעימה יותר, לכל מנת קפה להיות ארומטית יותר ולכל חשבון במסעדה להפוך לגדול יותר. פנו אלינו כעת ונשמח ללוות אתכם להצלחה.

הדרכת מכירות למלצרים וברמנים - פורטי ומרקין

צריך
הכוונה?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:    קידום ושיווק באינטרנט קידום ושיווק באינטרנט